نمایندگی فروش انواع جعبه اورینگ

انواع جعبه اورينگ در دو سايز كوچک و بزرگ بر حسب اينچ (کاربرد در صنعت راه‌سازی)  و بر حسب میلي‌متر (کاربرد در عرصه ماشین‌آلات سبک) تولید می شود که از جمله رایج‌ترین آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد. لاستیک سازی سپاهان گستر در زمینه تامین و فروش انواع جعبه اورینگ فعالیت دارد. برای استعلام قیمت یا خرید کیت اورینگ با ما تماس بگیرید.

فروش جعبه اورینگ

جعبه اورینگ EPDM
جعبه اورینگ سیلیکونی
جعبه اورینگ NBR
جعبه اورینگ وایتون

جعبه اورینگ چیست ؟

جعبه اورینگ (o-ring box یا o-ring kit) یک ابزار ضروری و یک جعبه خانه‌بندی (حفره‌بندی) شده برای ساماندهی، نگهداری و قابلیت حمل اورینگ‌های پرمصرف با جنس و اندازه متفاوت است؛ که به صورت کم‌حجم و با اندازه‌ها و متریال‌های استاندارد در بازار موجود هستند و می‌توانند بیش از ۱۰۰ قعطه اورینگ را به صورت یک‌جا و در یک محل، با خود حمل کنند. در این جعبه یا کیت، اندازه خانه‌ها متناسب با اندازه اورینگ‌هایی است که درون آن قرار می‌گیرند؛ که هر خانه قادر است بر اساس شکل، اندازه و نحوه طراحی خود، شمار زیادی اورینگ با سایزهای استاندارد، سالم، باکیفیت و مقاومت بالا را در خود جای دهد.

اهمیت داشتن کیت اورینگ

در دنیای امروز، با توجه به کاربرد وسیع اورینگ ها در انواع و سایزهای مختلف و در طیف وسیعی از تجهیزات (استاتیکی و دینامیکی) نیاز به جعبه‌ اورینگ‌ها جهت ساماندهی و دسترسی آسان به قطعات، مورد توجه قرار گرفته است.

در جعبه اورینگ، شما به راحتی قادر به یافتن همه اورینگ‌ها در سایزهای مختلف و تطبیق آن با اندازه دقیق اورینگ‌های از بین رفته و یا انتخاب سایز مناسب اورینگ جهت آب‌بندی سیستم‌های استاتیکی و دینامیکی هستید.

البته این نکته نیز حائز اهمیت است که هر جعبه اورینگ‌ فقط می‌تواند نوع خاصی از اورینگ‌ها را با خود حمل کند، به‌عنوان‌مثال، جعبه اورینگ‌های نیتریل (NBR) می‌توانند تنها اورینگ‌های از جنس نیتریل با اندازه‌های مختلف را در خود جای دهند و اورینگ‌های از جنس دیگر، درون آن قرار نمی‌گیرند. به همین ترتیب، اورینگ‌های مختلف سیلیکونی در جعبه اورینگ‌های جداگانه سیلیکونی قرار می‌گیرند.

متریال جعبه اورینگ

انواع جعبه اورینگ با جنس و متریال‌های خاص، طبق نیاز و سفارش مشتری تولید می‌شوند که در زیر به شماری از این متریال‌ها اشاره می‌گردد:

·         لاستیک‌های سنتزی یا مصنوعی (SR)

·         NBR یا Nitrile (ضدروغن)

·         لاستیک‌‌های نسوز وایتون (Viton/ FKM/FPM)

·         لاستیک‌های PTFE (ضدحرارت و موادشیمیایی)

·         لاستیک‌های EPDM (ضد اسید)

·         لاستیک‌های پلی‌آکریلات (ACM) (ضدحرارت و اکسیداسیون)

·         لاستیک‌های سیلیکون (VMQ) (انعطاف‌پذیر  و گرما سخت)

جعبه اورینگ چه کاربردی دارد؟

جعبه اورینگ ها، حمل راحت و سهولت استفاده از اورینگ‌های محبوب و پرمصرف را به همراه دارند و یک راه‌حل ایده‌آل برای شماری از کاربردهای مرتبط با تعمیرات مکانیکی و نگهداری (تعمیر و نگهداری پمپ‌ها، چرخ دنده‌ها، واشر شیلنگ‌ها، خودروها و موتورسیکلت‌ها) و ابزاری مؤثر در کاهش هزینه‌های کارکنان و مهندسان تعمیرکار، صرفه‌جویی در وقت، مرتب‌سازی و ساماندهی اورینگ‌ها به شمار می‌روند.

لطفا برای ارائه هرچه بهتر خدمات سپاهان لاستیک با ثبت امتیاز و دیدگاه خود به کمک کنید.

4.5/5 - (11 امتیاز)